16.04.2010
Poslední předsezonní testy v Milovicích
Před pár dny jsme s Petrem stáli v garáži nad jeho novou RM-Z 450 (r.2010) a debatovali jak že to jeho nové náčiní bude asi fungovat.
Vážení, funguje dobře, ale to celkové nastavení je na nové mašině docela loterie. A hlavně z toho důvodu nenechává Petr nic náhodě a hodně testuje.


Obvykle se objevuje mnoho otázek. Třeba: Jak bude fungovat nové tlumení, jak pošlape motor, co udělá pérování s pneumatikou od jednoho výrobce a jak se zachová s pneuškou jiného ?
Spousta věcí se dá nastavit přímo v garáži, i na testech výkonu motoru se dá přes zimu zapracovat. Pořád to ale není ta jistota přímo z okruhu.

V neděli tohoto víkendu (18.4.) proběhnou na Vorlíčkovic trati poslední testy před startem Německého mistráku (příští víkend v Stendalu). Jak určitě víte v tomto podniku jezdí Petr ve stáji DSR a sám Dirk Spaniol přijede testovat taky. Účast nahlásili i další jezdci, takže bude co pozorovat.

Tento článek je taková malá pozvánka pro všechny kdo chtějí nasát atmosféru těsně před začátkem DM a ME (vlastně většiny soutěží) v supermotu. Neděle bude na projížďku jak dělaná tak se zastavte. Zdravím Vás.

Zpět na články